15. březen 2018

Koncert v knihovně


Naše knihovna ráda podpoří nejen místní začínající i zkušenější malíře a fotografy, ale také zpěváky. V sobotu 10.3.2018 poskytla knihovna prostor začínajícímu zpěváku ( ale také kreslíři - tvorbu má v knihovně také vystavenou) ze Studánky Nicolasovi Náprstkovi.

Nicolasovi je 19 let, zpěvu se věnuje od 14, studuje logistiku v Plzni.

Jeho koncert, krom propagace jeho tvorby, jsme chtěli využít hlavně k motivaci náctiletých, aby u svých koníčků a zájmů vydrželi.

Nicolas si pro diváky připravil prezentaci, ve které popisoval krok za krokem - jak se účastnil soutěží, kdo mu pomáhal, co všechno zpívání obnáší.

Na koncert dorazilo na 50 diváků, první řady obsadily hlavně Nicovy fanynky z 3. a 4. třídy, které si získal při páteční generálce.

Diváci rádi prominuli drobné nedostatky a chyby, kdy přestalo fungovat ozvučení, nebo Nicovi vypadnul text - ale chybami se člověk přeci učí.

Na závěr nechyběl menší přípitek a popřání dalších úspěchů do budoucna a hromadné focení s fanynkami.

Velké poděkování z mojí strany patří Klárce a Haničce Burianovým, které nám pomohly s přípravou i následným úklidem. Díky holky.

Další poděkování je pro Miladu Honkovou, která obsluhovala počítač, a samozřejmě také divákům, kteří strávili sobotní večer s námi v knihovně.

Již se těšíme na dalšího odvážlivce, který se nám bude chtít v knihovně se svojí tvorbou představit. Píšete, malujete, zpíváte, kreslíte, fotíte? Neváhejte a ozvěte se nám do knihovny, rádi vám nabídneme prostor.

Více foto ve fotogalerii.